Карієс ( лікування, реставрація )

Лікування карієсу в сучасній стоматології вже давно не зводиться просто до видалення уражених тканинізаповненнядефектупломбувальним матеріалом. Сучасні пломби навітьназиваються  не «пломби», а «реставрації», тому що вони не тільки заміщуютьвтрачені частини зуба, а й повторюють їх по формі, кольору і мікрорельєфу (горбики, ямки, фіссури і інші деталі поверхні).

Відбілювання зубів

Протягом життя зуби піддаються постійному впливу різних барвників, які містяться в харчових продуктах, напоях, лікувальних препаратах, тютюні і косметичних засобах. Як наслідок, виникає дисколорит — зміна кольору зуба. Барвники можуть осідати на поверхні або проникати в тверді тканини зуба.

Вініри

Вініри – це тонкі пластинки товщиною з листок щільного паперу, котрі наклеюються на зовнішню поверхню зубів, приховуючи їх дефекти – такі, як пожовтіння, нерівність, неправильна форма, відлам або неправильне положення. Вініри виготовляються в лабораторії по відбитку, знятому з підготованих зубів пацієнта. Попередня обробка зубів полягає в знятті тонкого верхнього шару емалі.

Естетична реставрація зубів

Естетична реставрація зубів (художня реставрація зубів) необхідна у випадку, якщо потемніла емаль зубів, на зубах є відламки, зуби мають неправильну форму або ж деформовані. Естетична реставрація зубів дозволяє відновити природну форму зубів, їх колір і функціональні можливості, при цьому зуби, як правило, залишаються живими, зберігаючи свою природну структуру і властивості...

Лікування кореневих каналів

Якщо каріозний процес зайшов так далеко, що зачепив вже судинно-нервовий пучок зуба - пульпу (так званий «нерв»), необхідне ендодонтичне лікування: видалення пульпи і наступне пломбування кореневих каналів. І тут головним фактором, що визначає успіх лікування, є якісне пломбування кореневих каналів.Зараз при визначенні довжини каналів лікар оперує величинами порядку 0,5 мм в ту чи іншу сторону...