Протезування з використанням діоксиду цирконію(CERCON)

 

Протезування на основі діоксиду цирконію (ZrO2) – мрія, що справдилась для пацієнтів с найбільш високимиестетичними потребами, алергіків і пацієнтів з чутливими зубами.

Завдяки розробкам Технічної вищої школи (м. Цюріх) в галузі безметалевої кераміки сьогодні є можливість створювати протези на каркасі з діоксиду цирконію, які володіють чудовими естетичними властивостями. Підбір кольору вперше здійснюється не тільки на рівні керамічного покриття, а вже й на рівні каркасу. Це дозволяє уникнути так званого "эфекту просвічування", що часто є причиною занепокоєння, а іноді і відмови від протезування ("залізні зуби"). Тільки протезування на основі діоксиду цирконію дозволяє досягти природної прозорості зубів, крім цього конструкції можуть бути забарвлені в колір власних зубів. Яким би яскравим не було світло - нові зуби будуть виглядати природно.

діоксид цирконію

Діоксид цирконію являє собою твердий і міцний керамічний матеріал. При стовідсотковій біосумісності з тканинами зуба матеріал володіє унікальною властивістю відновлювати свою структуру на молекулярному рівні при виникненні мікротріщин.

За міцністю конструкції з діоксиду цирконію не поступаються, а за деякими параметрами і переважають аналогічні каркаси з металу і здатні витримати значно більші навантаження!

Гіпоалергенні властивості цього матеріалу широко відомі в медицині, так як протягом багатьох років він використовувався в ендопротезуванні (виготовлення сферичних голівок штучних кульшових суглобів - що також характеризує виключну міцність!). При актуальному на сьогодні рівні алергізованості серед населення, коли лікарі не дивуються наявності алергії навіть на золото, властивості діоксиду цирконію дають шанс втратившим надію алергікам.

  Для пацієнтів, чиї зуби надто "емоційно" реагують на холодне і гаряче, такі протези є кардинальним рішенням проблеми протезування на "живих" зубах. Температурна чутливість зубів після протезування знижується переважно навіть нижче середньостатистичних показників завдяки тому,що оксид цирконію є хорошим теплоізолятором, оберігаючи зуби від перепадів температур.

 Отже, протези на діоксиді цирконію володіють наступними властивостями:

  • Естетичність
  • Легкість конструкції
  • Максимальна біологічна сумісність
  • Міцність
  • Будь-яка протяжність конструкції