СТАТТІ

Стоматологічний туризм

Стоматологічний туризм

Стоматологічний туризм - програма, що поєднує можливість отримання якісної стоматологічної допомоги і хорошого відпочинку в мальовничому Прикарпатті! Поєднайте  <корисне з приємним>! Ви маєте можливість покращити своє здоров’я, отримати масу позитивних емоцій, відвідати гірськолижний курорт Буковель, долучитись до місцевого колориту і повернутись додому з приємними спогадами і сяючою посмішкою!

В нашій клініці застосовуються передові світові методики та найсучасніші матеріали. Всі роботи виконуються якісно та в короткий термін.  З нами голівудська посмішка- доступна розкіш!

Гнучкі нейлонові протези

Гнучкі нейлонові протези

Гнучкі протези (гнучкі нейлонові протези, ацеталові протези) вирішують більшість проблем звичайних часткових знімних протезів або повних знімних протезів. Нейлоновий протез не потребує препарування сусідніх зубів. Спостерігається ідеальна біосумісність (відсутність мономера и метала). Гнучкість нейлонових зубних протезів поєднується з міцністю і практично невагомістю конструкції внаслідок відсутності метала, супроводжується комфортністю і прекрасним зовнішнім виглядом!

Під’ясенне зняття зубних відкладень. Кюретаж пародонтальних кишень

Під’ясенне зняття зубних відкладень. Кюретаж пародонтальних кишень

Під’ясенне зняття зубних відкладень і зглажування поверхні коренів проводиться виключно лікарем – пародонтологом в умовах стоматологічної клініки. Мета - це зменшення патологічного впливу дентальної бляшки, цемента кореня зуба, контамінованого мікроорганізмами, на пародонт і створення біологічно прийнятної поверхні кореня зубів, видалення грануляційної тканини з пародонтальної кишені для утворення нового прикріплення до поверхні кореня.

Відновлення зубної емалі – фторування зубів

Відновлення зубної емалі – фторування зубів


Відновлення емалі – це система глибокого фторування зубів фторвмісним гелем TOOTH MOUSSE, котра направлена на укріплення емалі і твердих тканин зубів. Відновлення емалі зубів застосовуєтьсяя для попередження початкового руйнування емалі, при підвищеній чутливості зубів, і як потужна профілактика руйнування емалі зубів. Фторування зубів вже багато років з успіхом застосовується в стоматологічній практиці.

Лікування молочних зубів

Лікування молочних зубів

Дитина ­­­- це завжди турботи і клопоти. Особливо, якщо у дитини болить зуб. Не варто відкладати в довгий ящик похід до стоматолога, навіть якщо біль не така вже й сильна. Своєчасно вжиті заходи допоможуть – позбутися проблем із зубами в майбутньому, в тому числі і в дорослому віці.